Beton Güçlendirme

Yeşil Karot Beton Güçlendirme Karotcu

Beton Güçlendirme

Beton güçlendirme işleminde gelen olarak üç farklı yapı malzemesi tercih edilmektedir. Bu doğrultuda beton güçlendirici olarak beton, fiberbond ve çelik malzemeleri tercih edilmektedir ve bu malzemeler ile beton güçlendirilmektedir. Bu malzemeler özellikler yapıların ayakta durmasını sağlayan kolonların güçlü bir yapı haline getirilmesi için kullanılmaktadır. Beton güçlendirici olarak mimari inşaat alanında en fazla hem olumlu hem de olumsuz yönleri olmasına rağmen beton malzemesi olmaktadır. Beton, kalıbın döküldüğü esnada kalıba dökülerek beton güçlendirme işlemi görmektedir. Betona göre daha iyi sonuçlar veren ve daha işlevsel olan beton güçlendirici malzemesi çeliktir. Yapılar yapım aşamasında beton kalıbı dökülerek inşa edilmektedir. Çelik ile beton güçlendirmesi yapılacak ise özellikle kolonların kalıpları dökülürken içerisine çelik de eklenmektedir. Bu sayede beton daha güçlü bir hale getirilmektedir. Beton güçlendirme işleminde kullanılan bir diğer malzeme ise fiberbond olmaktadır. Fiberbond, 2003 senesinde Deprem yönetmeliği gereğince onaylanan ve yetkili merciler tarafından sağlamlığı açısından tavsiye edilen yapı malzemesi olmaktadır. Beton içerisine kağıt gibi sarılarak kullanılan fiberbond ile beton güçlendirme işlemi 1,5 ay civarında yapılmaktadır. Ancak beton ile kullanılarak yapılan beton güçlendirme işlemi ise ortalama olarak 6 ay sürmektedir. Dolayısıyla da beton güçlendirici olarak en yaygın kullanılmakla birlikte aynı zamanda oldukça fonksiyonel ve güvenli olan beton güçlendirici fiberbond olmaktadır.

Beton Güçlendirme Fiyatı

Fiyat : Sorunuz

Tek delikli klima deliği, doğalgaz tesisat deliği, su tesisatı deliği vb. Beton Güçlendirme işlerinde Beton Güçlendirme fiyatı genellikle bulunduğu bölgeye bağlı değişen servis ücreti olarak ücretlendirilir. Bulunduğunuz bölgeye Beton Güçlendirme servis ücretini öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fiyat :Sorunuz

Bir kaç delikten oluşan orta çaplı Beton Güçlendirme işlerinde bulunduğunuz yerin durumuna bağlı olarak uygulanacak servis ücreti ve delik çapı ve derinliğine bağlı olarak her delik için Beton Güçlendirme fiyatı tespit edilir. Uzman ekibimiz Beton Güçlendirme işlemini en tasarruflu şekilde gerçekleştirmenin bir yolunu bularak sizi ekonomik olarak korur.

Siz de bir fiyat teklifi almak için hemen bizimle irtibata geçin.

Fiyat : Sorunuz

Büyük çaplı projelerde uzman karotcu ekibimiz projeyi yerinde inceleyerek durum analizi yapar. Projelerimizde daima en yenilikçi ve son teknoloji makineler kullandığımızdan fiyat teklifimiz de vasat karotcu lara göre kesinlikle daha uygun olacaktır. Biz Yeşil Karot olarak daima yaptığımız işin arkasındayız ve işimiz garantimiz altındadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İlk başladığımız günden bugüne kurumsal çizgimizden taviz vermedik. En küçük işimizin bile arkasında durmak bizim için hayat felsefesidir. Söz verdiğimiz gibi karotcu olarak ülkemize ve insanımıza hizmet etmek bizim için övünç kaynağıdır. Karotçu olarak bizi tercih ettiğinizde asla hiçbirşeyden tereddüt etmeyecek sadece güven duyacaksınız. Biz buna inanıyoruz.

Arkasında duramayacağımız bir işi asla yapmadık bundan sonra da yapmayacağız. Biz müşterilerimizi sadece müşteri olarak değil her zaman irtibatta kalacağımız dostlar olarak biliriz. Uzman Karotçular olarak güven en büyük kriterimizdir.

İddia ediyoruz karot işinde bizden iyisi yok.

Becerilerimiz

Karotcu
Beton Delme
Beton Kesme
Beton Güçlendirme
Kimyasal Ankraj

Kolon Güçlendirme Harcı

Kolon Güçlendirme Harcı Kolon Güçlendirme Harcı; yapıların sağlam olması, zelzele ve benzeri şeklinde naturel afetlerde insan sağlığına herhangi bir tehdit oluşturmaması adına son aşama mühim bir yapı malzemesi yahut tekniği olmaktadır. Ustalık gerektiren bir muamele olan Kolon Güçlendirme Harcı, işinde uzman ve usta olan kişiler tarafınca yapılmalıdır. Bu sayede Kolon Güçlendirme Harcı kullanılan yapılar son aşama sağlam olurken içinde yaşayan bütün insanoğlu arasında bir tehdit unsuru oluşturmayacaktır. Kolon Güçlendirme Harcı Bu nedenle de Kolon Güçlendirme Harcınin inşaat ve mimari alanında yadsınamaz bir önemi bulunmaktadır..