Duvar Kırma

Yeşil Karot Duvar Kırma Karotcu

Duvar kırma nasıl yapılır?

Duvar kırma işlemi ustalık gerektiren bir iştir. Duvar kırma işlemi genel olarak öncelikle balyoz ile başlamaktadır. Tek elle güç yetmeyen balyoz ağır bir araç olduğundan dolayı iki elle tutulup duvara vurularak duvarın kırılmasını sağlamaktadır. Bu işlem sırasında duvarın hangi bölümü kırılacaksa balyoz ile o bölüme darbe yapılmaktadır. Balyozun ağır olması ile birlikte bu ağırlık ile duvara darbe vurulur ve duvar yukarıdan başlayarak aşağı kısma inerek duvar kırılmaktadır. Balyoz, oldukça ağır bir araç olduğundan dolayı sıkı tutulması gereken bir araçtır aksi takdirde büyük iş kazalarına neden olabilmektedir.

Kırılmak istenen duvar, tuğla değil de alçıpen ise bu durumda duvar kırma işlemi mümkün değildir çünkü alçıpen balyoz ile kırılmaz. Dolayısıyla da alçıpen duvarların tamamen kaldırılması için yerlerinden çıkartılması gerekmektedir.

Duvar Kırma Ne İçin Yapılır?

Duvar kırma işleminin yapılmasında birçok amaç olabilmektedir. Yapılarda olmazsa olmaz bir unsur olan duvar yapısı, gerek ev gerekse iş yeri ve ofis gibi tüm konutların plan ve proje değişikliği yapılması adına ya da dekoratif bir çalışma için kırılabilmektedir.

Duvar kırma işlemi öncelikle odaların birleştirilmesi için yapılmaktadır. Ayrıca balkon ile odayı birleştirmek, kapı ya da pencere bölümü açmak amacı ile ya da duvara akvaryum ve benzeri gibi dekoratif unsurlar monte etmek için de duvar kırma yöntemi çok fazla kullanılmaktadır.

Duvar Kırma Fiyatı

Fiyat : Sorunuz

Tek delikli klima deliği, doğalgaz tesisat deliği, su tesisatı deliği vb. Duvar Kırma işlerinde Duvar Kırma fiyatı genellikle bulunduğu bölgeye bağlı değişen servis ücreti olarak ücretlendirilir. Bulunduğunuz bölgeye Duvar Kırma servis ücretini öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fiyat :Sorunuz

Bir kaç delikten oluşan orta çaplı Duvar Kırma işlerinde bulunduğunuz yerin durumuna bağlı olarak uygulanacak servis ücreti ve delik çapı ve derinliğine bağlı olarak her delik için Duvar Kırma fiyatı tespit edilir. Uzman ekibimiz Duvar Kırma işlemini en tasarruflu şekilde gerçekleştirmenin bir yolunu bularak sizi ekonomik olarak korur.

Siz de bir fiyat teklifi almak için hemen bizimle irtibata geçin.

Fiyat : Sorunuz

Büyük çaplı projelerde uzman karotcu ekibimiz projeyi yerinde inceleyerek durum analizi yapar. Projelerimizde daima en yenilikçi ve son teknoloji makineler kullandığımızdan fiyat teklifimiz de vasat karotcu lara göre kesinlikle daha uygun olacaktır. Biz Yeşil Karot olarak daima yaptığımız işin arkasındayız ve işimiz garantimiz altındadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İlk başladığımız günden bugüne kurumsal çizgimizden taviz vermedik. En küçük işimizin bile arkasında durmak bizim için hayat felsefesidir. Söz verdiğimiz gibi karotcu olarak ülkemize ve insanımıza hizmet etmek bizim için övünç kaynağıdır. Karotçu olarak bizi tercih ettiğinizde asla hiçbirşeyden tereddüt etmeyecek sadece güven duyacaksınız. Biz buna inanıyoruz.

Arkasında duramayacağımız bir işi asla yapmadık bundan sonra da yapmayacağız. Biz müşterilerimizi sadece müşteri olarak değil her zaman irtibatta kalacağımız dostlar olarak biliriz. Uzman Karotçular olarak güven en büyük kriterimizdir.

İddia ediyoruz karot işinde bizden iyisi yok.

Becerilerimiz

Karotcu
Beton Delme
Beton Kesme
Beton Güçlendirme
Kimyasal Ankraj

Duvar Kırma Fiyatları

Duvar Kırma Fiyatları, Farklı amaçlarla meydana getirilen duvar kırma işlemi için uygulanan fiyatlar işin türüne, zorluğuna nazaran farklılık gösterir. Duvar kırma fiyatlarında sizlere en müsait seçenekleri sunan firmamız, hizmet kalitesiyle de her vakit en iyisini vadeder. Evlerinizde dekorasyon amaçlı değişimler yapmak istediğinizde, birtakım duvarları yıkabilir yahut bir kısmını kırarak düzen yapabilirsiniz. Odaları birleştirmek ve balkonu oda benzer biçimde kullanabilmek için de duvarların kırılması gerekir. Duvar Kırma Fiyatları kadar işlemin iyi mi yapılacağı da fazlaca önemlidir. Alanında deneyimli olmayan kişiler, muamele esnasında yapıların taşıyıcı kolonlarına zarar vererek ciddi tehlikeler ortaya çıkmasına niçin olabilirler. Bu nedenle ustalaşmış ekibimizle emek harcayarak hasarsız bir biçimde işin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Duvar Kırma Ustası

Duvar Kırma Ustası arıyorsanız, tercihinizi firmamızdan yana yapabilirsiniz. Evinizde daha uygar ve kullanışı alanlar yaratmak veya dekoratif amaçlı eklentiler için sık uygulanan yöntemlerden biri duvar kırmadır. Profesyonel kişiler tarafınca yapılmaması halinde ciddi sorunlara yol açabilecek bu işlemi reel ustalara yaptırmalısınız. Duvarların peşinde yer edinen döşem bağlantılarına zarar vermemek ve yapıların sağlamlığını korumak için kırılacak betonun doğru tespit edilmesi gerekir. Duvar Kırma Ustası Perde duvarlar, taşıyıcı yapıda olduğundan ne olursa olsun kırılmamalıdır. Profesyonel bir duvar kırma ustası, işini en ince ayrıntılarına kadar planlayarak hasar riskini sıfıra indirir. İşlem sonrası oluşan moloz kalıntılarını temizleyerek size hiç bir zahmet bırakmayan deneyimli ustalarımız yardımıyla evlerinizde dilediğiniz değişikliği kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hilti İle Duvar Kırma

Hilti İle Duvar Kırma işlemleri esnasında kullanılan makinelerin kaliteli yapıda olması işlemin standardını de etkiler. Hilti ile duvar kırma, ustalaşmış firmaların çoğunlukla kullandığı bir yöntemdir. Hilti makinelerin kuvvetli yapıda olması, kırma işlemi esnasında verimi artırır. Bu makineler tozu ve titreşimi de ciddi miktarda azaltır. İşlem meydana getirilen alanda lüzumlu emniyet önlemlerinin alınmasına itina yayınlayan ekibimiz hem sizin için bununla beraber kendileri için iş güvenliği koşullarına müsait hareket eder. Hilti İle Duvar Kırma Evlerde Hilti ile beton kırma işlemi yapıldığı sırada, eşyalarınızın zarar görmemesi için ihtiyaç duyulan bütün düzenlemeler ekibimiz tarafınca yapılır. Bu sayede kırma işlemi tamamlandıktan sonrasında fazlaca zahmetli bir temizlik yapmanıza gerek kalmaz.

Düzgün Duvar Kırma

Düzgün Duvar Kırma Plan değişikliği yahut dekoratif değişimler sebebiyle muntazam duvar kırma işlemi yapılması son aşama önemlidir. Evlerin iç duvarlarında yapılacak bir kırma işlemi esnasında hem döşem bağlantılarına zarar vermemek bununla birlikte yapı bütünlüğünü korumak için balyozun ve makinelerin ustalaşmış bir biçimde kullanılması gerekir. Oldukça ağır yapıda olan balyozların hatalı kullanımı, ciddi iş kazalarına yol açabileceği benzer biçimde kırma işleminde istenilen ebatların dışına çıkılmasına da sebep olabilir. Düzgün Duvar Kırma işlemi için ciddi bir edinim gerekir. Deneyimli ekibimiz, her türlü ihtiyacınız için kırma işlemi yapabilmektedir. Duvarlarınızı en küçük bir çatlak oluşumuna yol açmadan kıran ekibimiz yardımıyla evinizde planladığınız değişimleri kolayca yapabilirsiniz.

Duvar Kırdırma Maliyeti

Duvar Kırdırma Maliyeti Yapılarda plan değişikliğine gitmek yahut yenileme yapmak için duvar kırma maliyetlerini araştırıyorsanız, hesap etmeniz ihtiyaç duyulan değişik detaylar da vardır. İç duvarların yıkılarak odaların yine şekillendirilmesinde ön araştırma oldukca önemlidir. Yıkılacak duvarın yapısını doğru tahlil edemediğiniz vakit istenmeyen hasarlara yol açabilirsiniz. Duvar kırdırma maliyetini düşünürken duvarın muamele için müsait olup olmadığını bilmek de önemlidir. Perde betonlarda yapılacak kırma işlemi, Duvar Kırdırma Maliyeti taşıyıcı sistemin dengesinin bozulmasına yol açar. Tesisat bağlantılarının bulunmuş olduğu duvarlarda bilgisizce meydana getirilen bir kırma işlemi ciddi arızalara sebep olabilir. Duvar kırma mevzusunda en iyi makinelerle ve ustalaşmış bir ekiple hizmet veren firmamız yardımıyla hiç bir vakit sürpriz maliyetlerle karşılaşmazsınız.

Evde Duvar Kırma

Evde Duvar Kırma Evlerinizi kendi keyfinize müsait biçimde dekore etmek yahut odalarda değişim yapmak için evde duvar kırma hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmeti ustalaşmış bir biçimde sunan firmamız, duvarlarınızı en kısa müddette herhangi bir zarara yol açmadan kırar. İşlem esnasında açığa çıkan toz ve moloz kalıntıları, herhangi bir kirliliğe yol açmadan temizlenir. Bu sayede muamele bitiminde evinizi bıraktığınız benzer biçimde bulursunuz. Evde duvar kırma işlemi için yapılacak ön araştırmalarda duvarların kırma için müsait olup olmadığı tespit edilir. İşlem için müsait olan duvarlarda balyoz ve makinelerle kırma işlemine başlanır. Evde Duvar Kırma Bu sırada lüzumlu önlemler alınarak iş güvenliği sağlanır. İşlem esnasında öteki duvarlara, döşem bağlantılarına zarar verilmez.

Bina Yıkma

Bina Yıkma, Yapıların istenilen sağlamlıkta olmaması yahut zelzele şeklinde etkenlere bağlı olarak ciddi hasar alması halinde bina yıkma işlemi yapılması gerekir. Bu muamele için kullanılabilecek değişik yöntemler vardır. Yıkım için patlatma yöntemi tercih edilebilir. Binanın konumunun müsait olmaması ve patlatma esnasında öteki binaların hasar alma ihtimali olduğunda ise bu metot müsait değildir. Bina Yıkma Binanın kolonlarının kesilmesi ve güçsüzleştirme kararı çökmenin sağlanması da bina yıkma için tercih edilebilecek bir öteki yoldur. Sonuç olarak bütün yöntemlerin risklerinin en doğru biçimde belirlenmesi ve etrafta bulunan öteki binalara zarar vermeden işlemin tamamlanması gerekir. İşlem esnasında lüzumlu emniyet tedbirleri alınarak binanın arasında ve çevresinde bulunan insanoğlu ve öteki canlılar uzaklaştırılmalıdır.