Harran

Karotçu hizmeti, uzman kadrosu ile profesyonelce yapılması gereken bir hizmettir. Karotlu matkap denilen işi yapmadan önce kesilecek betonu teknik ölçülerle analiz eder. Yapıya zarar verip vermeyeceğini işverene bildirir. Daha sonra makine kesilecek veya delinecek beton, uygulanacak beton ve beton demir oranına göre ekipman seçimi yapar. Elektrik ve su altyapısının uygun olup olmadığını araştırır ve uygun ekip ve ekipmanlarla iş güvenliğini sağlar. Karot matkap, Beton Kesme veya Beton Delme gerçekleştirir. karotlu sondaj şirketi olarak uzman karot hizmeti ile yapıların betonarme tasarım ve yapımının kalitesini ve sağlamlığını belirlemektir. Özel karot makineleri ile hizmet veren firmamız karotlama hizmetleri sunmaktadır.

Karotçusu ✅Duvar Kırma
Profesyonel Çözümler ✅Beton Kesme
Donanımlı Ekip ✅Hafriyat
Karot Firması ✅Beton Delme
20+ Yıldan Uzun Süredir Deneyim ✅Tüm Türkiye'de Hizmet
 Karotçu

Karot

Karot, inşaat çalışmalarının başladığı tarihe kadar yapılmış bir arıza tespit ve onarım sürecidir. Karot'un, binaların proje şeklindeki hatalarından, ustaların yanlış uygulamalarına kadar pek çok şeye dahil olması gerekiyor. Sadece hatalar değil, dar alanların genişletilmesi, Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz Tesisatı boru deliklerinin açılması, yeni kapı ve pencere ihtiyacı ... Bütün bunlar bize inşaatta karot işin ne kadar önemli olduğunu hatırlatıyor. Elbette Karot'un sıradan bir iş olmadığını vurgulamamız gerekiyor. Detaylarını dikkatlice inceledikten sonra, karotun yapılması gerektiğini unutmamalıyız. Bunun için bu işi ileri bilgi ve deneyime sahip bir ekip ve ekipmanla yapmak son derece önemlidir. Betonun kalıba dökülmesi ile birlikte inşaat firmamız binanın yapımında kullanılan beton üretimi ile çalışmalarına başlar. Bu sayede sizlere özel ve teknolojik makinalarımızla sunduğumuz karotlu matkap hizmetimiz, piyasadaki tek lider hizmettir, tartışmasız ve rakipsizdir. Hizmet kalitemizi şansa bırakmadan kendimiz elde ediyor, bu nedenle Karot olarak siz değerli müşterilerimizi ve verdiğimiz hizmetleri önemsiyoruz.

Karot Fiyatları

Karot Fiyatları karotlu sondajda işverenler için en çok merak edilen ve kafa karıştıran konulardan biridir. Ne yazık ki, bir numara alan herkes, bir şirket bile kurmadan işine karot kesici olarak başlar. Bu tür merdiven altı girişimciler, çok ucuz fiyatlarla teklifler piyasayı kötü bir duruma sokmakta ve can güvenliklerini tehlikeye atmaktadır. Temel fiyatları tam olarak anlamak için kurumsal fiyat listelerine bakın. Çünkü bu düşük fiyatlı maça kesiciler yapmak istedikleri işi halledemezler ve işi alt üst ederler. Karot Çalışma kesinlikle basit bir iş değildir, tecrübeli ve bilgili ustalar tarafından yapılmazsa insan hayatı büyük hale getirilebilir. İşinizi güvenilir ve sağlam kılmak için bedene özel Karot Fiyatları hakkında bilgiler.

Karot Firmaları

Karot Firmaları; Temel işi yapmak için bir şirket açmış ve personelini belli bir bilgi ve deneyimle temel işi yapacak şekilde eğitmiş şirketlerdir. Kaliteli ve tecrübeli karotçu şirketler size asla bedeli olmayacak bir iş teklifi sunmazlar. Lütfen gerçeklikten uzak fiyatlar sunan şirketler veya şirket olmayan bazı tezgah altı karot şirketler tarafından kandırılmayın. Nitelikli ve tecrübeli bir işe ihtiyacınız varsa bizi Karot Firmaları olarak tercih edebilirsiniz.

Beton Delme

Beton Delme, firmamızın onlarca ana işinden sadece bir tanesidir. Beton delme için son teknoloji makineler ve elmaslar kullanılmaktadır. Bu elmaslar, özellikle tüm çaplardaki delikler için Beton Delme makinelerinde kullanılmak üzere fümigasyonlu uçlara kaynaklanır. Bunlara Core Bit denir. Beton Delme firmamız milimetrik ölçülerde her kalınlık ve derinlikte beton delme kabiliyetine sahip tecrübeli ve birikimli bir ekiple yoluna devam etmektedir.

Beton Kesme

Beton Kesme, ister yeni bir tezgah oluşturmak ister kaldırımınızı genişletmek isteyin, Kesme kesimi hayal gücü kadar korkutucu değildir. Bir santimetreden daha kalın bir beton duvarı kesmek, kesinlikle profesyonel bir Karot Matkap Ekibinin işidir. Beton kesim ihtiyacı tüm yapılarda ortaya çıkar. Bunun için kaliteli ve çabuk aşınan elmas bıçaklar kullanılmalıdır.

Beton Nasıl Kesilir?

Derzlerin nerede kesileceğini seçmeden önce, kür, uygulanan beton, beton uzunluğu ve taban tipi analiz edilmelidir. Kesilecek beton belirlendikten sonra, kesim çizgisi bir tebeşir veya ip ile işaretlenir. Bıçağın derinliğe ulaşmasına izin verilir, ardından testere işaretli çizgi boyunca hareket ettirilir.

Beton Kesilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Testere bıçağı bükülmemeli ve yapıştırma bıçağındaki aşınmayı artıracağından kesme sırasında bıçağın dönmesine izin verilmemelidir. Ağır inşaat demiri ile beton keserken, yumuşak metal segman bağlarına sahip bıçaklar kullanılmalıdır. Her zaman gerekli kişisel koruyucu ekipman kullanılmalıdır.

Testere Kesimi Ne Kadar Derin Yapılabilir?

İyi bir pratik kural; ek garanti betonunun dörtte biri ile üçte biri arasında değildir. 15 cm kalınlığında bir beton levha için bu, 3 ila 5 µm derinliğinde bir kesim ile birlikte gelir. Testere kesme derinliğinin olgun mühendislikle buluştuğundan emin olun. Testere kesiği çok sığ ise çatlama meydana gelebilir. Beton Kesme, uzman ekibi ile beton kesimini milimetre oranında sıfır hata ile kesebilmektedir.

Asfalt Kesme

Asfalt Kesme, asfaltı kesmeden önce atmanız gereken en önemli adımlardan biri doğru ekipmanın zararlı olduğundan emin olmaktır. Genel varsayımım, bir tatbikatın iş için en iyi araç olmadığı yönündedir. Asfaltı bir matkapla kırmaya çalışmak, yolu çevreleyen asfaltı zayıflatabilir. Bunun yerine, en iyi sonuçlar için bir asfalt bıçak kullanılmalıdır. Asfalt kesmek, beton, mermer veya granit gibi diğer yüzeyleri kesmek için kullanılan bıçaklardan farklı benzersiz bir bıçak bıçağı. Elmas bıçak sertçe kaynatıldığında asfalt daha yumuşaktır. Diğer yumuşak bıçaklar Asfalt Kesme kadar etkili değildir. Asfaltı elmas asfalt kesme bıçağıyla keserken, açıkta kalan kenar aşınır. Bıçak üzerinde eğitim, sürekli kesimle sonuçlanan yeni bir kum tabakasını ortaya çıkarır. Asfalt kesme bıçaklarının hem ıslak hem de kuru versiyonları mevcuttur. Kuru bıçaklar, ıslak asfalt kesme bıçaklarına göre daha yumuşak bir bağa sahiptir. Ayrıca, kaplama kesilirken bir kesimi soğutmak ve yağlamak için ıslak bıçaklar, su plakası. Asfalt Kesme olarak son teknoloji asfalt makinelerimiz ile bunu profesyonelce yapıyoruz.

Beton Güçlendirme

Beton Güçlendirme, Betonarme çok yönlü bir kompozittir ve modern inşaatta en çok kullanılan malzemelerden biridir. Somut; ancak stres altında yüksek fakat kırılgan bir malzemedir. Düz, donatısız beton vibrasyon, rüzgar vb. İçermez. Sebep olduğu baskılara dayanması zayıf olduğu için birçok yapıya uygun değildir. Beton Güçlendirmede, genel mukavemeti artırmak için çelik çubuklar, demir tel örgü veya kablolar betona gömülebilir. Reklam inşaat demiri olarak bilinen bu takviye, çekme kuvvetlerine direnir. Bu iki satırlık kod dosyası, ayrıntılı olarak tek bir satır olarak ele alınabilir. Beton Güçlendirme; beton kalıplanabilir veya beton dökülebilir ve bu sekmede geniş bir uygulama kullanılır; zemin, duvar, kiriş, kolon, temel ve çerçeve konstrüksiyonu. Donatı genellikle, kirişlerin alt kısmı gibi, betonun strese maruz kalması muhtemel alanlarına yerleştirilir. Çelik donatının hem üstünde hem de altında minimum 50 mm örtü olması normaldir. Çatlamak için sıklıkla kullanılabilecek bir dizi çelik olmayan donatı türü vardır. Fiberle güçlendirilmiş beton malzeme, her yere eşit olarak dağılmış kısa bölünmüş lifler içeren beton bir betondur. Fiberler cam, polipropilen, sentetik ve doğal malzemelerden ve ayrıca çelikten yapılabilir. Beton Güçlendirme konusunda uzman ekibimiz ile betonu çok iyi analiz ediyor ve uygun malzemelerle güçlendiriyoruz.

Kimyasal Ankraj

Kimyasal Ankraj, daha fazla esneklik sağlamak için mekanik ankrajların beton ve benzeri yüzeylere tutturulması tekniğidir. Manşonlu ankraj, kama ankraj veya damla ankraj gibi mekanik bir ankraj betona yerleştirilir ve sıkıştırıldıktan sonra genişletilir. Bu genişleme, dübelin deliğin duvarını kavramasına ve son derece güçlü bir tutuş sağlamasına neden olur. Çok popüler ve ekonomik kombinasyon olmasıyla beraber, bazı sınırlamalar var. Kimyasal ankraj, önceden takılmış tapa deliğine bir reçinenin enjekte edilmesidir. Böylece tüm boşluklar doğal olarak doldurulur ve betona 100% şişirilir, bu da betonu hava ve su geçirmez hale getirir. Mekanik ankrajlarla her boyutun kendi yük limitleri vardır. Kimyasal ankrajlar neredeyse sınırsız gömme derinliğine sahiptir, bu yük kapasitesini artırmak için deliğe istediğiniz uzunlukta çubuğu gömebilirsiniz. Daha kalın alevli daha büyük çaplı bir delik seçerseniz yük kapasitesinde ustalaşabilirsiniz. Kimyasal dikmeler olarak bilinen kimyasal ankrajlar, beton alt tabakaların kenarına doğru ve duvar bloğu boyunca yerleştirilebilir. Kimyasal olarak işlenmiş bir aletin genleşmeyen doğası, çevreleyen betonun çatlama olasılığını önemli ölçüde azaltacaktır. Bu, tırabzanları kenara yakın sabitlemek için veya beton merdivenler ve benzeri uygulamalar için çok iyidir. Son olarak, kimyasal dübel size kimyasalların açık çalışma süresi boyunca saplamanın hizasında küçük ayarlamalar yapma fırsatı verirken, mekanik bir dübelin derinliği ve açıyı düzeltmek için her seferinde mükemmel bir şekilde milimetrik olarak delinmesi gereken bir deliğe ihtiyacı vardır. . ve bu doğru yapılmazsa kullanılamaz. Kimyasal ankrajların kurulacağı yükleniciler için dezavantaj, kurulumlarının daha karmaşık olması ve kurulum alışkanlıklarının kapasitelerini artırabilmesidir. Doğru montaj yöntemlerini takip etmek çok önemlidir. Kimyasal Ankraj, bu alanda uzman ve eğitimli bir kadroya sahiptir.

Duvar Kırma

Duvar Kırma, insanların evleri dönüştürmek için eski yerleşim yerlerini yeniden şekillendirdiği bir iştir. Tadilat yapılırken duvarlar da kaldırılmalıdır. Duvar Kırma işlemi sonrasında duvarlar kaldırılarak doğal ışık içeriğine girilebilir, aile hayatına daha uygun alanlar açılarak daha sosyal ve esnek bir yaşam tarzı sağlanabilir. Bununla birlikte, Duvar Kırma, iç duvarları yıkma işidir ve duvarların kaldırılması için bir sinyal olarak rolünü anlamanız gerekir. Evinizin genel dengesini sağlam tutmak için gerekli kontroller vardır. Duvar Kırma rehberleri bu konuda size yol gösterecektir.

Derz Kesim

Derz Kesim, taban çatısını minimize etmek için güçlendirilmiş ve hafif güçlendirilmiş döşeme plakalarının çatlama ve kırılmasını öğretmek için yapılır. Derz kesme işlemi, radyal olukları önceden oluşturmak için düz çizgiler, betonda zayıflatılmış düzlemler ve büzülme derzleri oluşturarak çatlak konumunu "kontrol eder". Soğutma ve kuruma zeminleri küçüldükçe, büzülme veya çekme gerilmeleri oluşmaya başlar ve bu soğutma, beton zayıfladıkça veya inceldikçe büzülme derzlerinde çatlaklar oluşturur. Derz Kesim, Derz Kesme işlemini profesyonelce yapmaktadır.

Bina Yıkım

Bina Yıkım, mühendisleri ve yıkım uzmanları, nasıl yıkılacağına karar verirken birkaç faktöre bakar. Diğer şeylerin yanı sıra, birincil yapı malzemelerini, yıkım amacını ve enkazın nasıl bertaraf edileceğini düşünüyorlar. Bina Yıkım yöntemleri, yıkıcı bir patlamadan dikkatli, parça parça sökmeye kadar, ancak kalabalık bir ortamda, yıkım ekibi, çevredeki binalar ve ortak alanlar için her teknik güvenli olmalıdır. Bina yıkım tecrübeli bir ekip ve teknolojik donanım ile bu işi yapmış olabilir. Bina Yıkım, bu işi sizin için güvenle yapacaktır.

Karot Delme

Karot Delme; İki ana tür karot delme vardır: sert karot ve yumuşak karot. Bu, yönteminin uygun olduğu litoloji türünü ifade eder. Yumuşak karot, konsolide olmayan malzemeden karot çıktığında kullanılır ve 150 metre derinliğe ulaşabilir. Sert karot, yüzey altı kumtaşı kadar sert veya daha sert malzemelerden yapıldığında kullanılır. Bu tip karotlama ile çok daha büyük derinlikler elde edilebilir.

KAROT DELME NASIL YAPILIR?

Yumuşak karot, delikli karot sistemi. Bu, diğerinin içine yerleştirilmiş iki varil içerir. İç namlu, maça öğretisini yakalamak için sağa doğru itilir, ardından dış namlu, deliğin çökmemesi için kapak sağlamak üzere uzatılır. Bu karot delme yöntemi hava geçirmez veya su geçirmezdir ve gerçek bütünlük dış namlu boyunca ilerlerken kullanılır. Sert karot ayrıca iki iç namlu kullanır, ancak dış namlu iç namludan önce uzatılır. Bu, muayeneyi sondaj sıvısı veya havayla yıkamak anlamına gelir, ancak göbek test cihazı yeterince kaya olduğundan, bozulma veya kirlenme tehlikesi yoktur. Zor litolojide kaya kesmek için gömülü küçük elmas matkap uçları bazen sert karot elmas karot olarak adlandırılır. Karot Delme boyutundaki her türlü destekler ekime hazırdır.

Karot Kesme

Karot Kesme, borular, teller, havalandırma delikleri veya havalandırma deliklerinin geçmesi için açıklıklar oluşturmak için kullanılan bir tekniktir ve takviyeyi kesmekten kaçınmak için karot kesimi dikkatlice planlanmalıdır. Beton ve çelik kaplamalar üzerinde aşırı ve kritik olmayan gerilmelerin olduğu ve gerilim alanlarından kaçınmak için karot kesiminin uygun olduğu alanlardan kaçınılması gerektiği tartışılmalıdır. Karot Kesme gerekli değildir, inşaat demiri önce bir metal dedektörü kullanılarak konumlandırılır ve bir Karot Kesimi yapmak için ana takviye çubuklarını kesmemeye dikkat ederek inşaat demiri beton üzerinde işaretlenir ve işaretlenir. En güvenilir ve profesyonel çözümler için Karot Kesme firmamız hizmetinizdedir.

Halat Kesme

Halat Kesme veya Tel Kesme veya Tel Kesme, eski beton testerelerin düzgün çalışması için kullanılır. Tel Kesme, kesilecek malzemeyi çekmek için bir dizi makara kullanarak elmas kaplı tel halat. Elmas tel ile beton, çelik, paslanmaz çelik ve hemen hemen her türlü malzeme kesilebilir. Halat Kesme yöntemi, kesilecek çevre çevresinde çok az boşluk bırakarak beton kolonların, payandaların, temellerin ve kirişlerin kesilmesine izin verir. Halat Kesme, kaliteli elmas kesim malzemeleri ile hizmetinizde.

Halatlı Beton Kesme

Halatlı Beton Kesme, büyük bir beton boruyu, istenmeyen bir heykeli, bir tuğla sütunu veya hatta bütün bir betonu kesmeniz mi gerekiyor? Halat Beton kesme prensipte basit bir beton kesme tekniğidir, aksi takdirde çok karmaşık ve zorlu görevlerin üstesinden gelebilir. Tam beton kesme arasında, Halatla Beton Kesme kesinlikle yeni ortaya çıkan çözüm ve aynı zamanda daha az belirgin olan çözümdür. Karmaşık nesneler için son derece çok yönlü ve etkili bir çözümdür. Bir kez kurulduktan sonra beton, taş ve çeliği sessiz ve hassas bir şekilde acımasızca keser. Size en uygun çözümleri sunmak için Halatlı Beton Kesme hizmetinizdedir.

Kat Eksiltme

Kat Eksiltme yani beton duvarlar gibi dikey yüzeylerde hassas kesimler yapmak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu beton kesme yönteminde, yatay ve dikey kesimleri etkili bir şekilde yapmak için elmas bıçaklı bir palet montaj sistemi kullanılır. Ve bu, beton zemin eksiltmesi olarak da biliniyor olabilir. Ekipman, betonarme, ön dökümlü beton, duvar ve diğer malzemeleri hızla kesebilir. Diğer beton kesme yönteminin mümkün olmadığı belirli açılarda açıklıklara ihtiyacınız varsa cevap elmas duvar kesme tekniğidir. Beton duvar testereleri, kapılar, havalandırma veya bunların montajı için kullanılabilen açıklıklara mükemmel bir düz ve düz kesimler sağlar. Beton duvar testereleri, elektrikli veya hidrolik güç kaynakları ile çalışır. Niş uzmanlarına göre, beton duvar testeresi, yani palet testeresi, bir levha testereden daha çok yönlü bir üretimdir. Bir rayı monte edebileceğiniz herhangi bir beton yapı üzerinde hassas açıklıklar veya kesikler oluşturabilirsiniz. Gerekli kesme derinliğine ve boyutuna bağlı olarak beton testerede elmas bıçak boyutu. Yıkım projelerinde beton kesmenin yanı sıra yapının belirli kısımlarını kaldırmak için elmas duvar testereleri kullanılmaktadır. Kat Eksiltme sizin için doğru çözümü sağlayacaktır. Lütfen bizimle iletişime geçin.

Elektrkili Derz Kesme

Elektrkili Derz Kesme; beton döküldükten sonra küçülür. İyi karışımlarla çekmeyi azaltabiliriz, ancak her zaman küçülür ve bu gerçeği kabul etmemiz ve bu küçülmeyi nasıl telafi edeceğimizi bilmemiz gerekir. Pürüzsüz, eksiz bir alt taban ve levha ve alt taban ile levha arasındaki farkı doğrudan azaltır ve iç tabanı üretebilir. Derzleri Elektrikli Derz Kesme yöntemiyle keserek, bir oluk açma aletiyle bir eklemi işleyerek veya finiş kontrol sırasında betona plastik bir şerit (fermuar şeridi) sokarak derzleri daraltın. Doğru zamanlama ve derinlik çok önemlidir. Çok uzun süre beklerseniz, beton levha istediğiniz yerde değil, istediği yerde çatlayacaktır. Ve eklem yeterince derin kesilmezse, çatlağı yönlendirmek için gereken zayıflık düzlemini oluşturamayacaktır. Elektrikli Derz Kesme, ıslak kesim veya kuru kesim testereleri veya erken giriş testereleri ile yapılabilir. Elektrkili Derz Kesme firmamızın size en uygun çözümü üreteceğinden emin olun.

Benzinli Derz Kesme

Benzinli Derz Kesme Erken giriş testeresi kullanılarak hava sıcaklığına bağlı olarak 1 ile 4 saat arasında kesim yapılabilir. Benzinli Derz Kesme, geleneksel bir testereden çok daha erken. Beton döşeme kalınlığına bakılmaksızın testere kesimi 3 cm derinliğindedir. Kama plakasını ve bıçakları iyi durumda tutmak daha iyi olacaktır Benzinli Derz Kesme Benzinle çalışan beton testereleri, boşlukları kesmek için boş kesme sırasında kesilen kenarları gevşetmek için betonun yaklaşık 500 psi'lik bir mukavemete ulaşmasını bekler. Zamanlama, sıcaklığa ve bağıl neme bağlı olarak değişir, ancak kesme süresi beton yerine 4 ila 12 saat sonradır. Kesme derinliği en az beton levha kadar kalın olmalıdır. Benzinli Derz Kesme konusunda uzman ekibimiz son teknoloji makinelere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Filiz Ekme

Filiz Ekme çelik betonda korozyona uğradığında, bu bir bozulma ve yük taşıma kapasitesinin kaybolduğunun işaretidir. Mevcut standartlar, çeliğin mukavemetinin ve çeliğin enine kesit alanının başlangıçta olduğu gibi kalacağını varsayar. Ancak bir yapının yaşı arttıkça ve daha karmaşık hesaplama yöntemleri ile yenilebilir. bölüm küçültme. Çelik bölümün çekmesini ve tendonlardaki çatlakları belirlemek için ölçüm yöntemlerine ihtiyaç vardır. Son birkaç yılda, manyetik ve elektrikli cihazların geliştirilmesinde ve bu tür uygulamalarda büyük ilerleme kaydedildi. Bir yapıyı güçlendirmenin bir yöntemi, yüzeyine çelik, fiberglas veya karbon fiber şeritleri yapıştırmaktır. Buna Filiz Ekme deniyor. Yapıştırıcının şerit ile beton arasında iyi bir bağ sağlaması önemlidir. Bağ, donatı elemanından betona kuvvet aktarımından sorumludur. Şeritler şeffaf olmadığından tahribatsız yöntemlerle kontrol edilmelidir. Delaminasyonlar da bulunmalıdır. Filiz Ekme, basit olası yöntemlere benzer yöntemlerle, ancak daha kısa bir dalga veya daha yüksek frekansla elde edilebilir.

Hafriyat

Hafriyat, bina içinde kazı ve yıkımdan kalan enkazın uzaklaştırılması sürecidir. Hafriyat, binaların yıkılmasından, duvarların kesilmesinden veya delinmesinden sonra hafriyat devreye girer. Hafriyat, karot işlerini yaparken hafriyat işini göz önünde bırakmaz ve bu işleri uzman ekibi ve iş makinalarıyla profesyonelce gerçekleştirir.

Hizmet Bölgelerimiz